Kadına Yapılan Oral Seks Teknikleri Kadına Yapılan Oral Seks Tek

Kadına Yapılan Oral Seks Teknikleri Kadına Yapılan Oral Seks Teknikleri Kadına Yapılan Oral Seks Teknikleri Kadına Yapılan Oral Seks Teknikleri

Bir kadın için yapabileceğiniz en harika şeylerden biri ona oral seks yapmanızdır. Oral seksle sevildiğini, saygı duyulduğunu, seksi olduğunu hissetmesini ve olağanüstü bir orgazm yaşamasını sağlayabilirsiniz. Birçok kadın kendisine oral seks yapılmasını vajinal ilişkiden daha çok sever. Klitorisin olağanüstü uyarğldığı bu seks türü bir kadının orgazm yaşamasının en kolay yoludur. Bir kadın için erkeğinin onu (vajina sıvısının tadını, kokusunu) ne kadar lezzetli bulduğunu bilmek kadar heyecanlandıran pek az şey vardır. Aksi de doğrudur. Eğer hoşlanmadığınızı düşünürse de heyacanı tümden kaybolacaktır. Eğer partnerinizin kokusu dayanamayacağınız kadar kötüyse veya hoşunuza gitmiyorsa oral seks yapmadan önce birlikte güzelce bir duş alın. Su ve sabun kokuları yok edecektir.

İyi bir oral seks yapmak için kadınların hassas bölgelerini iyi bilmelisiniz. Nazik olduğunuz sürece hiç bir tersik yaşamazsınız; merak etmeyin, rahat olun. Partnerinizin genital bölgesini, vajina girişini, klitorisini veya anal bölgesini nasıl olursa olsun, yalamanız ve ememeniz onun hoşuna gidecektir. İşe yaradığını anladığınız bir yöntem veya nokta bulduğunuzda daha da güzelini bulmadan veya şakalaşmıyorsanız oralardan çok uzaklaşmayın.

Oral Tenikler

Yalamak
Çenenizi ve dilinizi yumuşak ve rahat bırakın ve kadınızın vajinal girişinden yukarı klitorise kadar onu yalayın. Sonra vajinanın dış dudaklarını takip ederek sağlı sollu aşağıya geri inin. Bu yukarı aşağı hareketi tekrar etmek açılış için çok iyi bir tekniktir. Vajina Dudaklarını Kendi Dudaklarınızla Tutmak

Vajina dudaklarının ikisini birden dudaklarınızın içine alıp birleştirin ve dilinizi iç ve dış dudakların arasında iki yana gezdirin. Bunun için biraz yan duramnız gerekebilir.

Dil İle Giriş Çıkış
Kadınlarda cinsel uyarı sağlayan sinir uçlarının büyük kısmı vajina ağzı ve vajina içindeki ilk birkaç santimlik bölümdedir. Dilinizi vajina girişinden içeri sokarak bu alanları uyarabilirsiniz. Dilinizin n,sbeten kısa olması nedeniyle bunu yaparken uygulayabileceğiniz teknikler sınırlıdır. Dilinizi içeri ve dışarı hareket ettirebilirsiniz. Gıdıklar gibi çabuk dukunuşlar yapabilirsiniz. Ayrıca vajina girişinin hemen iç kısımlarında dilinizle daireler çizebilirsiniz.

Fiske
Vajinanın dış dudaklarını parmaklarınızla iki yana açın. Dilinizi ucunu sivri olacak şekilde uzatıp klitorisinin çevresine nazik fiskeler atın. Klitoris etrafında gezinebilirsiniz ama gene en hassas yer olan klitorise geri dönmelisiniz. Bu hareket bazı kadınları zevkten çıldırtırken bazıları aşırı şiddetli uyarıldıkları için çok fazla istemeyebilir. Klitorisi dilinizle uyarırken kadınınızın nasıl bir şiddetle dokunulmasından hoşlandığını tam kestiremiyorsanız oldukça hafif ve nazik dokunuşlarla başlayın sonra hahif hafif basıncı değiştirebilirsiniz. Bu sırada kadınınızın inlemelerinin zevkten mi yoksa acıdan mı olduğuna dikkat edip hereketlerinizi ona göre ayarlayın. Genellikle ancak kadın orgazma yaklaştığında daha çok basınç uygulayabilirsiniz. Bu sırada kadın genellikle sizin başınızı vajinasına doğru bastırarak veya sizi sözle yönlendirerek bunu size belli edecektir.

Buradan itibaren anlatılacak teknikler daha şiddetli uyarılar oluşturan hareketler olduğundan ancak kadın orgazma yaklaştığında (doğal vajina salgısı oluştuğunda / iyice ıslandığında) uygulanmalıdır. Bunlar bazı kadınlara orgazm olmak üzereyken bile fazla şiddetli gelebilir.

Klitorisi Emip Bırakmak
Parmaklarınızla dş dudakları iki yana açıp biraz yukarı doğru çekerek klitorisini ortaya çıkartın. Klitorisini ağzınza biraz çekip bırakarak kısa ve hızlı bir şekilde emin. Bunu adeta onun vajinasının üstünde duran bir parça keki ağzınızla alıyormuşsunuz gibi yapabilirsiniz. Bu kadın için inanılmaz bir histir ve hareketlerinden sanki ona acı veriyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz. Çok uzatmayın. İlk başlarda dişlerinizi kullanmamanızı ve çok şiddetli emmemenizi öneririz.

Klitorisi Emerek Tutmak
Yukarıdaki gibi klitorisini ortaya çıkartıp ağınıza alın ve nazikçe ağzınızda tutarak emin. Aynı anda dilinizle klitorsin üstünde ve çeversinde gezinin. Bunu çok hafif veya çok şiddetli yapabilirsiniz. İsterseniz aynı anda parmağınızı da vajinasına sokarak (parmak tekniği) onu çok hızlı ve şiddetli bir şeklide orgazma ulaştırabilirsiniz.Dil Tüpü
Dilinizi boru gibi yapın (yapamıyorsanız boşverin, bazı kimseler anatomik olarak bunu yapamaz). Bu teknik özellikle 69 denilen çiftlerin başaşağı birbirine oral seks yaptığı pozisyon için uygundur. Dilinizi klitorisin etrafında bir boru (tüp) oluşturacak şekilde sarın. Sonra dilinizi ileri geri kitorisi içine alarak hareket ettirin (sanki klitoris penis, sizin diliniz de onu içine alan vajinaymış gibi düşünün). Bu teknik muhtemelen her kadını büyük bir orgazm patlamasının eşiğine taşıyacaktır.

Alfabe
Diliniz onun genital bökgesinde gezerken alfabedeki harfleri söyleyin. Bu teknikte diliniz sürekli değişik yönlere hareket edeceğinden ilginç biçimde işe yarar. En sevdiği harfleri ve hangi sıranın en çok hoşuna gittiğini deneyerek öğrenin. Belki ilginç kelimeler de yakalarsınız.

Diğer Tavsiyeler
İyi bir aşığın elleri hiç durmaz. Araştırmaya devam edin. Vajinasına bir parmağınızı sokun veya oral seks yaparken bir yandan kalçalarını/bacaklarını okşayın veya sıkın. Piyasadaki çeşitli kayganlaştırıcı jel, krem, sıvılzrı da kullanabilirsiniz. Bazıları kokulu/tatlı, bazıları nefesinizle veya sürtinmeyle sıcaklık veren cinstendir. Oral seks yaparken ağzınıza bir parça nane şekeri atmak da kadınınıza tatlı bir ürperti veren farklı bir teknil olabilir. Dikkat edin nane aroması çok az veya çok keskin olmasın. Ağzınıza bir parça buz atıp oral seks yapmak da değişik olabilir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !